Nejkrásnější holky na Instagramu!
@topholky.eu

Proč?

Protože na instagramu je spousta krásných dívek a žen. Projekt nemá za cíl hanobit, zesměšňovat či poukazovat na nedostatky. Cílem je zpopularizovat a sjednotit veřejné fotky TOPek z Instagramu. Zároveň projekt slouží jako jistá propagace Instagramových účtů. Dbáme na dodržování autorských práv, a proto musí každá uživatelka souhlasit se sdílením fotografií.

Kdo že to ma za lubem?

Na úvod si rádi podržíme svojí anonymitu, abychom zjistili ohlasy projektů. Stručně řečeno, jsme parta Karvinských kluků, kteří tento projekt vymysleli u piva. :) Nejsme žádní hulvátí a nadrženci.

Jak to funguje?

Náš systém jednou denně generuje popularitu příspěvku z přednastavených hashtagu u autorizovaných uživatelů. Následně podle udělených "liku" generuje nejlepší obsah který schvalujeme a zveřejňujeme.

Druhá možnost je doporučení uživatelky, nebo přihlášení se k TOPkam samostatně pomocí DV nebo emailem na adresu publikace@topholky.eu

Každý den přidáváme jednu TOPku - koncem měsíce vybíráme dle ankety 4 nejlepší TOPky, které zveřejňujeme na naše webové stránky.


Co musím udělat?

V podstatě nic kromě registrace, kde nám poskytneš možnost vybrat tvé nejlepší TOPky k publikaci. Následně nás sleduj na Instagramu, budeme tvojí TOPku propagovat - a to úplně zadarmo. Navíc máš možnost každy měsíc hrát o úžasné ceny.


Mohu si vybrat svojí TOPku?

Jistě že můžeš! Stači nám napsat na email publikace@topholky.eu a my k tvé žádosti přihlednéme.


Jaká je věková hranice pro publikaci?

Oficiálně publikujeme TOPky od 15 let.


Soutěže

Podle ohlasu a zájmu planujeme pro naše TOPky měsíce zajistit ceny - Víkendové wellness pobyty, vouchery na solárium či kosmetické služby... Vše samozřejmě záleží na popularitě našeho projektů a případných sponzorů. Více informaci se dozvíte v průběhu dění na našem Instagramu.


Navrhní nám TOPku

Máš TOPku, která nesmí chybět v našém katalogu? Nebo jsi to ty sama? :) Neváhej a pošli nám jí nebo sebe.

TOPky měsíce

Neznáma TOPka 1

Neznáma TOPka 2

Neznáma TOPka 3

Neznáma TOPka 4

Žádost o registraci

Chceš abychom tě zařadili mezi naše TOPky? Chceš se účastnit soutěží? Chceš propagaci? Nic to nestojí :) Vyplňte formulář níže, tím nám dáš souhlas se sdílením tvých TOPovek. Pro autorizaci tvé osoby je nutné do tvého popisku vložit hashtag #topholky a to alespoň na 24 hod.

Tvoje žádost byla odeslána
Něco se pokazilo :/